Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

[Přeskočit k obsahu]

Kontakty O nás Odkazy Katalog ryb VIVARIUM
akvaristika1.jpg

Vivarium.cz

 

<< nahoru

Active Puppy

Highland Lamb Mini

Festive Turkey Mini

Highland Lamb

Fresh Water Trouth - Loch Salmon

Festive Turkey

Light Healthy Classic

 

katalog

 

facebook twitter
google youtube
 
logo
Útulek Mělník
 
Otevírací doba
Pondělí 9 - 18 hod 
 Úterý 9 - 18 hod 
 Středa 9 - 18 hod 
 Čtvrtek 9 - 18 hod 
 Pátek 9 - 18 hod 
 Sobota 9 - 12 hod 
 

Carneeval

carneeval

Carneeval je nové přírodní krmivo pro psy vyráběné v Anglii. U jeho zrodu stála snaha o vytvoření poctivého krmiva, které nezatěžuje žádný kompromis ve výběru těch nejlepších surovin a ve výběru optimální receptury.

 

Carneeval

 

Filosofie krmiva CARNEEVAL

 • K výrobě krmiv Carneeval používáme pouze nutričně ty nejhodnotnější suroviny s deklarací původu. Nesoustředíme se pouze na některé jeho složky, ale snažíme se ve o všech směrech ideální a maximálně funkční krmivo.
98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.

98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.

 • 98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.
 • Snažíme se o hodnoty bílkovin blízké přirozené krmné dávce. Nezastáváme v tomto případě názor “čím více, tím lépe”. Celková hodnota bílkovin je vždy nižší než 30%.
 • Našim cílem je zachovat v každé z našich receptur přirozenou a jednoznačnou chutnost, proto používáme v rámci jednoho krmiva pouze omezené množství druhů mas. Vyrábíme přehledná a snadno pochopitelná krmiva.
 • Používáme pouze kvalitní jasně deklarované živočišné tuky. Vzhledem k tomu, že čerstvé maso obsahuje také tuk, vybíráme zdroje tuků vždy v souladu s typem použitého masa. Odmítáme hůře stravitelný a pro psy nepřirozený slunečnicový a řepkový rostlinný olej.
 • Preferujeme nízký obsah škrobů výhradně z hnědé rýže, sladkých brambor a ovesných vloček. V žádném z našich krmiv nenajdete bílou rýži, pšenici nebo kukuřici. Nejsme zastánci “Grain Free“ trendu na úkor vyváženosti a energetické hodnoty krmné dávky.
 • Jako zdroj vlákniny a vitamínů hledáme pouze kvalitní ovoce a zeleninu s důrazem na vysoký obsah přírodních antioxidantů. Mimo to naleznete raritně pouze v našich krmivech také černou rýži jako nepřekonatelný zdroj antioxidantů.
 • Nepoužíváme jinou než chelátovou formu minerálů.
 • Kloubní výživa je u nás přidaná až v několika násobném množství oproti běžné praxi.
 • Nejsou použity žádné vedlejší produkty živočišné ani rostlinné, žádné suroviny pro psy nízké nutriční hodnoty (sója, kukuřice) nebo suroviny snadno alergizující (pšenice, mléčné výrobky, bílkovinné koncentráty, hydrolyzované krmné bílkoviny).
 • Nepoužíváme žádná ochucovadla, barviva ani sůl, suroviny používané běžně v krmivářství, ale podezírané ze zdravotních rizik pro psa, jako jsou například menadion, kyselina propionová, hydrogenfosforečnan vápenatý.

Carneeval

KOUPIT

  CARNEEVAL ACTIVE PUPPY

Krůta & Ryby pro štěňata

42.5% Krůta, 10% Pstruh, 5% Bílé ryby & 1.5% Lososový olej

Lahodná britská krůta, pstruh a bílé ryby podávané spolu s hnědou rýží, ovocem a zeleninou. Unikátní biologicky funkční receptura určená pro bezproblémový start do života vašich štěňat. Díky přirozené hodnotě bílkovin a tuků zajistíte štěňátkům optimální tempo růstu s ohledem na správný vývoj kostí a kloubů. V učení a výcviku napomůže vysoký obsah omega-3, ke správnému trávení prebiotika, přírodní antioxidanty a chelátové minerály pro podporu imunitního systému a glukosamin s chondroitinem pro zdravý vývoj chrupavek.             více informací

Krůta & Ryby pro štěňata

42.5% Krůta, 10% Pstruh, 5% Bílé ryby & 1.5% Lososový olej

Lahodná britská krůta, pstruh a bílé ryby podávané spolu s hnědou rýží, ovocem a zeleninou. Unikátní biologicky funkční receptura určená pro bezproblémový start do života vašich štěňat. Díky přirozené hodnotě bílkovin a tuků zajistíte štěňátkům optimální tempo růstu s ohledem na správný vývoj kostí a kloubů. V učení a výcviku napomůže vysoký obsah omega-3, ke správnému trávení prebiotika, přírodní antioxidanty a chelátové minerály pro podporu imunitního systému a glukosamin s chondroitinem pro zdravý vývoj chrupavek.

 Carneeval

KOUPIT

  HIGHLAND LAMB

Jehně & Pstruh pro dospělé psy

49% Jehně, 5% Pstruh & 2% Lososový olej

Pořádná porce čerstvého a sušeného jehněčího masa, pstruha, hnědé rýže, batátů a ovesných vloček. Ovoce a zelenina pro podporu imunitního systému. Nutričně nepřekonatelná kombinace hypoalergenních surovin spolu s vysokým obsahem omega-3, osvědčená v boji proti problémům s kůží, srstí a potravinové intoleranci. Ke správné kondici přispějí také přírodní antioxidanty a chelátové minerály. Správnému trávení pomáhají prebiotika.             více informací

 Carneeval

KOUPIT

 

  FRESH WATER TROUT & LOCH SALMON

Losos, Pstruh & Sleď pro dospělé psy

33.5% Losos, 15% Pstruh, 5% Sleď & 3% lososový olej

Ryby, rybky, rybičky. Velmi chutná a stravitelná receptura s extrémně vysokým obsahem omega-3 potěší psí bříška a vyleští kožíšek všem psím mlsounům. Lahůdkový způsob jak svého chlupáče udržovat ve špičkové kondici. Spolu s porcí přírodních antioxidantů také obsahuje prebiotika pro pohodové trávení, balíček péče o klouby a vazy a chelátové minerální látky.          více informací

 

 Carneeval

KOUPIT

  FESTIVE TURKEY

Krůta pro dospělé psy

54,5% Krůta

Naše sváteční krůta v sobě skrývá kvalitní čerstvé a sušené krůtí maso z britských faremních odchovů. Hypoalergenní jedno-proteinová receptura vhodná pro psy s potravinovou intolerancí a citlivým zažíváním. Obsahuje přírodní antioxidanty, prebiotika, balíček péče o klouby a vazy a chelátové minerální látky. Pro svou unikátní chuť je jednoznačnou volbou všech psích gurmánů. S tímto krmivem promněníte svým chlupáčům všední dny ve sváteční.     více informací

 Carneeval

KOUPIT

  LIGHT HEALTHY CLASSIC

Kuře & Bílé ryby pro seniory nebo nadváhu

22.5% Kuře, 15% Bílé ryby & 2.5% Lososový olej

Méně kalorií a tuků spolu s optimálním obsahem bílkovin vyhoví pejskům v nejlepších letech stejně jako těm stále hladovým, kteří by mít raději o nějaké to kilo méně. Štědré množství jemného masa z kuřete a bílých ryb předchází atrofii svalů. Obranyschopnost posiluje zvýšená hladina přírodních antioxidantů z ovoce a zeleniny. Trávení ulehčují prebiotika. Pro přetěžované nebo věkem změněné chrupavky tu máme "extra" porci kloubní výživy.      více informací

Carneeval

KOUPIT

 HIGHLAND LAMB MINI RACE

Jehněčí pro psy malých plemen

49% Jehně, 5% Pstruh & 2% Lososový olej

MINI granulky z čerstvého a sušeného jehněčího masa, pstruha, hnědé rýže, ovoce, zeleniny a ovesných vloček. Kombinace hypoalergenních surovin spolu s vysokým obsahem omega-3, osvědčená v boji proti problémům s kůží, srstí a potravinové intoleranci. Ke správné kondici přispějí také přírodní antioxidanty a chelátové minerály. Pro dobré trávení prebiotika. S touhle baštou bude Váš malý fešák jako ze škatulky!     více informací

Carneeval

KOUPIT

 FESTIVE TURKEY MINI RACE

Krůta pro psy malých plemen

54,5% Krůta

Sváteční krůta v MINI verzi je připravena jen z toho nejlepšího krůtího masa z britských faremních odchovů. Hypoalergenní jedno-proteinová receptura vhodná i pro psy s potravinovou intolerancí a citlivým zažíváním. Obsahuje přírodní antioxidanty, prebiotika, balíček péče o klouby a vazy a chelátové minerální látky. Velikost granulek je upravena tak, aby ji i ti nejmenší z nejmenších přišli na chuť.     více informací

 

Balení:  500g. 2 kg, 12 kg, 18 kg

 

Další informace a články nalezneta na stránkách www.carneeval.cz

Carneeval

 

carneeval

 

 
 

ěříme, že poctivé psí krmivo se dá připravit pouze a jen z těch nejlepších surovin ve správných poměrech. Vyrábíme maximálně funkční krmiva, která pokrývají všechny nároky plnohodnotného psího života.

Záleží nám na tom, aby měli naši psi ze života radost a užívali si jej jako my v jejich společnosti.

K výrobě krmiv Carneeval používáme pouze nutričně ty nejhodnotnější suroviny s deklarací původu. Nesoustředíme se pouze na některé jeho složky, ale snažíme se ve o všech směrech ideální a maximálně funkční krmivo.

Filozofie krmiva Carneeval

V dnešní době je velmi obtížné se na trhu s krmivy zorientovat. Mnoho z nich často skrývá svou nevalnou kvalitu za lákavě znějícími frázemi a hesly. My Vás nebudeme přesvědčovat o tom, že zrovna s naším krmivem se Váš pes dožije toho nejvyššího věku, nebo o dokonalém tvaru granulí přesně pro to či ono plemeno. Naším krédem je vyrábět “poctivé“ krmivo s důrazem především na vysokou kvalitu vstupních surovin.

 • K výrobě krmiv Carneeval používáme pouze nutričně ty nejhodnotnější suroviny s deklarací původu. Nesoustředíme se pouze na některé jeho složky, ale snažíme se ve o všech směrech ideální a maximálně funkční krmivo.
 • 98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.
 • Snažíme se o hodnoty bílkovin blízké přirozené krmné dávce. Nezastáváme v tomto případě názor “čím více, tím lépe”. Celková hodnota bílkovin je vždy nižší než 30%.
 • Našim cílem je zachovat v každé z našich receptur přirozenou a jednoznačnou chutnost, proto používáme v rámci jednoho krmiva pouze omezené množství druhů mas. Vyrábíme přehledná a snadno pochopitelná krmiva.
 • Používáme pouze kvalitní jasně deklarované živočišné tuky. Vzhledem k tomu, že čerstvé maso obsahuje také tuk, vybíráme zdroje tuků vždy v souladu s typem použitého masa. Odmítáme hůře stravitelný a pro psy nepřirozený slunečnicový a řepkový rostlinný olej.
 • Preferujeme nízký obsah škrobů výhradně z hnědé rýže, sladkých brambor a ovesných vloček. V žádném z našich krmiv nenajdete bílou rýži, pšenici nebo kukuřici. Nejsme zastánci “Grain Free“ trendu na úkor vyváženosti a energetické hodnoty krmné dávky.
 • Jako zdroj vlákniny a vitamínů hledáme pouze kvalitní ovoce a zeleninu s důrazem na vysoký obsah přírodních antioxidantů. Mimo to naleznete raritně pouze v našich krmivech také černou rýži jako nepřekonatelný zdroj antioxidantů.
 • Nepoužíváme jinou než chelátovou formu minerálů.
 • Kloubní výživa je u nás přidaná až v několika násobném množství oproti běžné praxi.
 • Nejsou použity žádné vedlejší produkty živočišné ani rostlinné, žádné suroviny pro psy nízké nutriční hodnoty (sója, kukuřice) nebo suroviny snadno alergizující (pšenice, mléčné výrobky, bílkovinné koncentráty, hydrolyzované krmné bílkoviny).
 • Nepoužíváme žádná ochucovadla, barviva ani sůl, suroviny používané běžně v krmivářství, ale podezírané ze zdravotních rizik pro psa, jako jsou například menadion, kyselina propionová, hydrogenfosforečnan vápenatý.

Filozofie krmiva Carneeval

V dnešní době je velmi obtížné se na trhu s krmivy zorientovat. Mnoho z nich často skrývá svou nevalnou kvalitu za lákavě znějícími frázemi a hesly. My Vás nebudeme přesvědčovat o tom, že zrovna s naším krmivem se Váš pes dožije toho nejvyššího věku, nebo o dokonalém tvaru granulí přesně pro to či ono plemeno. Naším krédem je vyrábět “poctivé“ krmivo s důrazem především na vysokou kvalitu vstupních surovin.

 • K výrobě krmiv Carneeval používáme pouze nutričně ty nejhodnotnější suroviny s deklarací původu. Nesoustředíme se pouze na některé jeho složky, ale snažíme se ve o všech směrech ideální a maximálně funkční krmivo.
 • 98% celkové deklarace bílkovin u nás pochází z kvalitního čerstvého vykostěného masa a sušeného masa, zbylá dvě procenta z hnědé rýže, kvalitní zeleniny a ovsa. Jako zdroj bílkovin nejsou přítomny vedlejší živočišné produkty, chemicky konzervované moučky druhořadých kvalit, hydrolizované bílkoviny, ani sója, vojtěška či hrachový protein.
 • Snažíme se o hodnoty bílkovin blízké přirozené krmné dávce. Nezastáváme v tomto případě názor “čím více, tím lépe”. Celková hodnota bílkovin je vždy nižší než 30%.
 • Našim cílem je zachovat v každé z našich receptur přirozenou a jednoznačnou chutnost, proto používáme v rámci jednoho krmiva pouze omezené množství druhů mas. Vyrábíme přehledná a snadno pochopitelná krmiva.
 • Používáme pouze kvalitní jasně deklarované živočišné tuky. Vzhledem k tomu, že čerstvé maso obsahuje také tuk, vybíráme zdroje tuků vždy v souladu s typem použitého masa. Odmítáme hůře stravitelný a pro psy nepřirozený slunečnicový a řepkový rostlinný olej.
 • Preferujeme nízký obsah škrobů výhradně z hnědé rýže, sladkých brambor a ovesných vloček. V žádném z našich krmiv nenajdete bílou rýži, pšenici nebo kukuřici. Nejsme zastánci “Grain Free“ trendu na úkor vyváženosti a energetické hodnoty krmné dávky.
 • Jako zdroj vlákniny a vitamínů hledáme pouze kvalitní ovoce a zeleninu s důrazem na vysoký obsah přírodních antioxidantů. Mimo to naleznete raritně pouze v našich krmivech také černou rýži jako nepřekonatelný zdroj antioxidantů.
 • Nepoužíváme jinou než chelátovou formu minerálů.
 • Kloubní výživa je u nás přidaná až v několika násobném množství oproti běžné praxi.
 • Nejsou použity žádné vedlejší produkty živočišné ani rostlinné, žádné suroviny pro psy nízké nutriční hodnoty (sója, kukuřice) nebo suroviny snadno alergizující (pšenice, mléčné výrobky, bílkovinné koncentráty, hydrolyzované krmné bílkoviny).
 • Nepoužíváme žádná ochucovadla, barviva ani sůl, suroviny používané běžně v krmivářství, ale podezírané ze zdravotních rizik pro psa, jako jsou například menadion, kyselina propionová, hydrogenfosforečnan vápenatý.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Jméno:

Váš web:

Předmět:

Komentář:

 

Výsledek příkladu napište do pole.

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Košík

Košík je prázdný

Uživatel

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:
 

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se

Vyhledávání

 

 

 Ochrana osobních údajů

 

Odběr novinek

 

ryby na objednavkuRyby na objednávku
28.2.2019

želva
Terarijní zvířata
28.2.2019

 

 

 rostlinna akvaria

 

Akvaristika  –  Teraristika  –  Jezírka  –  Psi  –  Kočky  –  Savci  –  Mapa webu

 

 

© 2011–2019 Vivarium.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.