Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

[Přeskočit k obsahu]

Kontakty O nás Odkazy Katalog ryb VIVARIUM
akvaristika1.jpg

Vivarium.cz

 

<< nahoru

Essential Foods

Nativia

Taste of the Wild

 

katalog

 

facebook twitter
google youtube
 
logo
Útulek Mělník
 
Otevírací doba
Pondělí 9 - 18 hod 
 Úterý 9 - 18 hod 
 Středa 9 - 18 hod 
 Čtvrtek 9 - 18 hod 
 Pátek 9 - 18 hod 
 Sobota 9 - 12 hod 
 

Nativia

NativiaNativia je novou českou značkou krmiv pro psy a kočky. Základní filosofií této značky je kvalita vstupních surovin, kvalitní zpracování a přijatelná cena. Pokud hledáte kvalitní krmivo pro Vašeho psa, tak by Vás NATIVIA mohla zajímat.

Nativia je novou českou značkou krmiv pro psy a kočky, jejíž receptury jsou pečlivě sestavovány na základě dlouholetých zkušeností svých tvůrců. Základní myšlenkou značky je poskytovat zvířatům přirozenou výživu nezatěžující jejich organismus, sledovat světové trendy a aplikovat je v rozumné míře do vývoje  nových krmiv.

mala plemena

Podmínkou kvalitního krmiva jsou kvalitní vstupní suroviny, které ovlivňují jeho stravitelnost. Čím více se stravitelnost blíží 100%, tím je krmivo pro daného jedince vhodnější. Pro psy i kočky jsou jednoznačně stravitelnější bílkoviny živočišného původu (maso, vnitřnosti, masové moučky) oproti bílkovinám získaných z rostlinných zdrojů. Produkty pro psy značky Nativia obsahují až 84 % bílkovin živočišného původu a svými parametry se tak řadí mezi přední značky na trhu.

Ideálu 100% stravitelnosti v dnešních podmínkách dosáhnout nelze, nejlepší značky se pohybují okolo 90% (tzn. 90% přijmutých živin z granulí pes vstřebá během procesu trávení, zbylých 10% je vyloučeno exkrementy). Platí tedy výrok „Čím kvalitnější vstupní suroviny, tím lepší stravitelnost a tím lepší krmivo".

Stejně důležitý jako kvalita vstupních surovin je technologický postup při zpracování jednotlivých komponent. I sebelepší surovina může být znehodnocena nedodržováním technologického postupu výroby. Zárukou kvality výsledných produktů značky Nativia je certifikace výrobce v systému řízení jakosti ISO 9001:2008 a zavedení systému HACCP.

Nativia

Nativia vyvinula řadu krmiv pro psy, která je unikátní svým složením a kvalitou vstupních surovin.

Tvůrci receptur si uvědomují, že „pes není slepice“ a místo kombinace tradičních obilovin či brambor zakomponovali do výrobků pouze rýži, která svojí stravitelností a profilem aminokyselin tyto tradiční suroviny převyšuje. Chovatel či majitel psa tak svému psovi bez obav předkládá krmivo, které neobsahuje potenciální alergeny ze sóji, kukuřice nebo pšenice. Vynikající stravitelnost je podpořena extraktem z čekanky (prebiotikum) a přítomností bakterií Enterococcus faecium (probiotikum) pro úpravu rovnováhy střevní mikroflóry a posílení imunitního systému. Jako zdroj živočišných proteinů slouží kvalitní drůbeží masová moučka (v řadě Chicken&Rice) a jehněčí masová moučka (u výrobku Lamb&Rice). 

Nativia představuje výživu, která nezatěžuje organismus psa. Zaměření na vysokou kvalitu použitých surovin zabezpečuje celkový nadprůměrný výsledek a krok správným směrem ke zdravé výživě.

 


VLASTNOSTI KRMIVA NATIVIA

 

Juka na redukci zápachu

Juka dokáže významně zvýšit rychlost látkové výměny a tím zlepšit přirozenou detoxikaci organismu. Ve výživě psa je využíván extrakt z juky (druh Yucca schidigera) pro svoji schopnost vázat metabolické produkty v tlustém střevě (čpavek), čímž je významně omezen vznik nepříjemného zápachu exkrementů.

 

Prebiotika a probiotika na podporu imunity

Podpora správné činnosti trávicího traktu je zajištěna prostřednictvím přírodních zdrojů: extraktem z čekanky (prebiotikum) a přítomností bakterií Enterococcus faecium (probiotikum). Omezují výskyt patogenů ve střevech a tím posilují imunitní systém organismu.

 

DHA pro správný rozvoj mozku

Štěňata jsou na začátku svého života plně závislá na látkách vyskytujících se v mateřském mléce své matky. Jednou z klíčových živin, které toto mléko obsahuje, je omega 3 mastná kyselina DHA (kyselina dokosahexanová). V krmivech pro psy je tato nezbytná látka dotována z lososového oleje a ovlivňuje správný vývoj mozku a zraku.

 

Velmi kvalitní bílkoviny a tuky pro dobrý růst

Základem správného růstu a vývinu štěněte je konzumace kvalitního a snadno stravitelného krmiva, které splňuje přísná kritéria  všech svých komponent a to především bílkovin a tuků. Kvalitní drůbeží masová moučka poskytuje snadno stravitelnou bílkovinu a společně s drůbežím tukem a lososovým olejem, které jsou zdrojem lehce využitelné energie, zajišťují dostatek kvalitních živin pro tvorbu svalstva a kostry štěňat.

 

Chondroitin sulfát a glukosamin na podporu kloubní výživy

Kloubní výživa v podobě chondroprotektiv se stala nedílnou součástí krmiv pro velká a obří plemena psů. Chondroitin sulfát a glukosamin společně s vyváženým poměrem vápníku a fosforu jsou předpokladem optimálního vývoje, výživy a regenerace kloubních chrupavek.

 

Redukovaná energie pro optimální růst kostí

Nutriční požadavky štěňat velkých a obřích plemen od 5. měsíce věku klesají a je třeba zabezpečit, jejich plynulý a vyrovnaný vývoj, aby nedocházelo ke vzniku růstových problémů. Redukovaný přísun energie zabraňuje nadměrné a rychlé tvorbě svalové a tukové hmoty a dává tak organismu dostatek času na vytvoření pevné a zdravé kostry.

 

Vyvážené omega 3 a 6 – kyseliny pro zdravou kůži a srst

Nezbytnou podmínkou lesklé srsti a zdravé kůže je vyvážená hladina mastných kyselin omega 3 (z lososového oleje) a omega 6 (z drůbežího tuku). Pouze ideální poměr těchto kyselin může omezit výskyt kožních alergií, suché kůže, matné srsti či lupů a napomáhá přirozené regeneraci kůže.

 

Přírodní zdroj vlákniny pro zdravé trávení

Přírodní jemná vláknina z cukrovarských řízků společně s prebiotickými účinky extraktu z čekanky zajistí správnou funkčnost trávicí soustavy a stabilní střevní mikroflóru.

 

Méně energie pro psy s minimální aktivitou

Speciálně sestavená receptura vyhovující starším psům a psům s nižší aktivitou či sklonem k obezitě. Redukovaný přísun energie zabraňuje nadměrné tvorbě tukové hmoty a přispívá k udržení zdravé aktivní kondice ve vyšším věku.

 

Hypoalergenní receptura

Receptura eliminuje alergické reakce na drůbeží, hovězí a vepřovou bílkovinu, pšenici, kukuřici a sóju. Neobsahuje GMO, je postavena na maximální možné kvalitě vstupních surovin a obsahu živin, zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psa.

 

Snadno stravitelné krmivo

Kvalitní jehněčí masová moučka a rýže jsou svojí využitelností a profilem aminokyselin zárukou vynikající stravitelnosti krmiva a poskytují tak psovi zdravou výživu zbytečně nezatěžující jeho organismus.

 

NATIVIA PRO MALÁ PLEMENA S KACHNÍM MASEM

Podstatou receptury Duck&rice je zbrusu nová, neokoukaná a lákavá kombinace dehydrovaného kachního a drůbežího masa, která zpestří jídelníček nejednomu mlsnému psovi. Stejně jako výrobky, které již na trhu máme, neobsahují granule jinou obilovinu než rýži a opět se mohou pochlubit vysokým podílem živočišných bílkovin. Pro štěňata do 10 měsíců je určen výrobek Puppy mini a pro dospělé psy Adult mini. Obojí můžete zakoupit v 3 kg provedení. A nemusíte se obávat, velikost granulek je uzpůsobena požadavkům malých plemen a rozhodně by s nimi neměla mít problémy ani ta nejmenší čivava.

 

Nativia

NATIVIA PUPPY

Kompletní krmivo pro štěňata od 2 do 12 měsíců, vhodné také pro březí a kojící feny.

 

895 Kč   /   15 kg

214 Kč   /    3 kg

kosik 
 Nativia

NATIVIA JUNIOR MAXI

Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen od 5 do 18 měsíců.

 

911 Kč   /   15 kg

kosik
 Nativia

NATIVIA ADULT

Kompletní krmivo pro dospělé psy od 1 do 9 let.

 

835 Kč   /   15 kg

201 Kč   /    3 kg

kosik
Nativia

NATIVIA ADULT MAXI

Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 18 měsíců do 7 let.

 

870 Kč   /   15 kg

kosik
Nativia

NATIVIA SENIOR & LIGHT

Kompletní krmivo pro psy s nižší aktivitou či sklonem k obezitě od 18 měsíců a pro starší psy od 8-10 let.

 

895 Kč   /   15 kg

205 Kč   /    3 kg

kosik
Nativia

NATIVIA LAMB & RICE

Kompletní hypoalergenní krmivo pro senzitivní psy s citlivým zažíváním od 18 měsíců.

 

965 Kč   /   15 kg

238 Kč   /    3 kg

kosik
 

NATIVIA PUPPY MINI

Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen od 2 do 10 měsíců, vhodné také pro březí a kojící feny.

 

246 Kč   /    3 kg

 

 kosik
 

NATIVIA ADULT MINI

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen od 10 měsíců do 10 let.

 

234 Kč   /    3 kg

 kosik

 

 

Komentáře k článku

Přidat komentář

Jméno:

Váš web:

Předmět:

Komentář:

 

Výsledek příkladu napište do pole.

zkouška nového krmina

nereg. Simona, 08.08.2013 14.20 | odpovědět

Dnes jsem zakoupila granulky senior and light pro devítiletého trpasličího pudlíka o váze 6 800 g a problémem s trávením. Doufám v zázrak - chutné, výživné - pár kilo navíc a stále stejně happy jako doteď. Držte nám palce :-)

Re:zkouška nového krmina

nereg. Tomáš Kučera, 08.08.2013 14.22 | odpovědět

Děkujeme za zprávu a budeme držet palce. Napište nám prosím později svoji zkušenost s tímto krmivem. Děkuji. Zdraví Tomáš Kučera

nativia

nereg. jano, 11.08.2013 14.31 | odpovědět

Asi,5 tyzden davam stenatu,nativia 2-12mes.a v celku som spokojny,chutia mu,pribral cez 5kg za mesiac,urcite ostavam pri nich,nemam dovod menit,uvidime co bude dalej

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.43 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.43 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.43 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.43 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.43 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.43 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Srovnání s Guabi

nereg. Karloss, 19.03.2014 16.44 | odpovědět

Neví někdo jak vychází srovnání Nativie s Guabi? Složení na odkaze

Košík

Košík je prázdný

Uživatel

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:
 

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se

Vyhledávání

 

 

 Ochrana osobních údajů

 

Odběr novinek

 

ryby na objednavkuRyby na objednávku 27.10.2021

 

Akvaristika  –  Teraristika  –  Jezírka  –  Psi  –  Kočky  –  Savci  –  Mapa webu

 

 

© 2011–2021 Vivarium.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.